MasterChef Final Gecesinin Kazananı ve Ödülün Sahibi Eren Kaşıkçı oldu.

MasterChef birincisi ve araba ödülünün sahibi, zor bir final etabının ardından jüri üyelerinin açıklamalarıyla belli oldu. Eren ve Hasan’ın ter yarıştığı final gecesinde etap etap puanlamalar yapıldı. Gecenin son sözünü ise final tabakları söyledi. MasterChef final gecesinde puanları belirleyen şefler, puan tablosunu canlı yayında açıkladı. Buna göre gecenin kazanan ismi belirlendi ve büyük ödül olan son model aracın sahibi oldu.

MASTERCHEF’TE ŞAMPİYON KİM OLDU

Masterchef’te sezonun şampiyonu belli oldu. MasterChef’in 2022 sezonunun kazananı 14 Ocak 2022 tarihli bölümde belli oldu. Hasan ve Eren’in son ikiye kaldığı MasterChef’te şampiyon canlı yayında açıklandı. Eren ve Hasan final gecesinde tüm hünerlerini göstererek kendi imza tabaklarını hazırladılar. MasterChef jüri üyelerinın tadımın ardından kararlarını verdi.

14 Ocak Cuma MasterChef final gecesinde yarışmacılar üçer yemekten oluşan iki menü hazırladı. Sonrasında canlı yayında imza tabakları ile kıyasıya mücadele edildi. Canlı yayında hazırlanan imza tabağı yemeği, MasterChef şampiyonunu olarak Eren’i belirledi.

MASTERCHEF’TE ŞAMPİYONUN ÖDÜLÜ NE OLDU

MasterChef Türkiye’de ödülü Somer şef açıkladı. Bu yılın ödülü olarak verilecek araba ekrana yansıtıldı ve yarışmacılara kazanacakları ödül böyle tanıtıldı.

KUPAYI BİRLİKTE KALDIRDILAR

MasterChef 2021’in şampiyonu olan Eren Kaşıkçı, finalde yarıştığı arkadaşı Hasan’ı da kupa almaya götürerek iki isim şampiyonluk kupasını birlikte kaldırdı. Şeflerden ve seyircilerden övgü alan bu hareketin ardından, Hasan ve Eren birlikte konuşma yaptılar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yandex.Metrica