Başakşehir’de Belediye Çilesi

basakpazaronundekarmasa (1)
Başakşehir’de Belediye Çilesi

Yoğun kar yağışının ardından Başakşehir yol kenarındaki kar birikintileri yağacak yağmuru bekliyor. Yollarda hiçbir çalışma yapmayan Başakşehir Belediyesi, adeta yerdeki karlar yokmuş gibi davranıyor. Site yönetiminin apartman görevlileri tarafından temizlenen kapı önleri temizliği dışında hiçbir kar temizleme çalışması yok.


Başak Pazar önünde hiçbir çalışmanın yapılmaması izah edilecek bir durum değil. Havanın güneşli olacağının bilinmesi ve tün Başakşehir lilerin kardan sonra Başakpazar’a yoğun ilgisinin olacağının bilinmesine rağmen Başakpazar önündeki karlara bir kürek dahi vurulmaması pes dedirtecek cinsten. Sabahın erken saatlerinden itibaren Başakpazar önünde araç kazaları ve yoğun trafik sıkıntısı yaşanmaya başladı. Başak Pazar önünü iyi anlamak için görmek gerekir.

basakpazaronundekarmasa basakpazaronundekarmasa (16) basakpazaronundekarmasa (15) basakpazaronundekarmasa (14) basakpazaronundekarmasa (13) basakpazaronundekarmasa (12) basakpazaronundekarmasa (11) basakpazaronundekarmasa (10) basakpazaronundekarmasa (9) basakpazaronundekarmasa (8) basakpazaronundekarmasa (7) basakpazaronundekarmasa (6) basakpazaronundekarmasa (5) basakpazaronundekarmasa (4) basakpazaronundekarmasa (3)


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yandex.Metrica