Pamir’in ölüm haberi herkesi üzdü.

pamirZekeriyaköy’de incelemeleri sürdüren arama ekipleri Pamir’in cesedine ulaştı. Pamir’in evinin çok yakınında bulunan bir evin bahçesindeki havuzda arama yapan balık adamlar, Pamir’in cansız bedenine ulaştı. Pamir’in hayatını kaybettiği haberini ile birlikte ailesinin bulunduğu evde büyük panik ve koşuşturmaca yaşandı. Pamir’in ailesi, acı haberle adeta yıkıldı.

PAMİR ANNE VE BABASINI YASA BOĞDU

Zekeriyaköy’deki evlerinden çıktıktan sonra kendisinden haber alınamayan 3,5 yaşındaki Pamir bebeğin cansız bedeni, komşu evin havuzunda bulundu. Anne Süveyde ve baba Serdar Dikdik, evlatlarının cansız bedenine sarılarak ağladı. Dikdik ailesinin yakınları ve komşuları dünden beri devam eden çalışmalarda, çocuğun bulunduğu havuzun defalarca arandığını belirterek aynı yerde cesedin bulunmasına tepki gösterdi.

Sosyal paylaşım platformları, medya ve internet siteleri üzerinden Pamir bebeğin kaybolmasının ardından başlatılan yardım çalışmaları bugün akşam saatlerinde hayal kırıklığı ile sonuçlandı. Küçük Pamir’in cansız bedeni, komşu villanın havuzunda bulundu. Cesedin bulunması ile büyük bir acı yaşayan anne Süverçe Dikdik, evladının cansız bedenine sarılarak dakikalarca gözyaşı döktü. Havuzdan çıkarılan ceset olay yerine gelen cumhuriyet savcısı tarafından incelendi. Dikdik ailesinin yakınları ve komşuları evin önünde toplanarak aileye destek vermeye çalıştı.

Hber kaynağı : Sabah

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yandex.Metrica