Başakşehir Bankalar Caddesinde Feci Trafik Kazası.

1374144631Başakşehir Bankalar caddesinde kontrolden çıkan araç, yol üzerindeki demir parmaklıklara çarptı. Çarpmanın etkisiyle alev alarak yanan araçta bir kişi öldü, bir kişi ise yaralandı.

Başakşehir bankalar caddesinde direksiyon hâkimiyetini kaybeden bir sürücü kontrolden çıkarak korkuluklara çarptı. Alevalan otomobilin sürücüsü ağır şekilde yaralanırken, araçta sıkışan 19 yaşındaki Ferdi Yıldız yanarak hayatını kaybetti.

Kaza, gece saat 04.00 sıralarında, Atatürk Bulvarı Havalimanı istikametinde bankalar caddesinde meydana geldi. Uğur Tozkoparan (23) yönetimindeki 34 UK 1701 plakalı otomobil, kontrolden çıkarak yol üzerindeki demir korkuluklara çarptı. Sürücü Uğur Tozkoparan, alev topuna dönen araçtan çıkarak uzaklaştı. Yanında bulunan arkadaşı Ferdi Yıldız (19) ise bulunduğu yerde sıkışınca alevlerin içinde kalarak hayatını kaybetti.

Kaza yapan otomobilin LPG’li olduğu öğrenildi.

Başakşehir de gece saatlerinde hız yapan araçların çokluğu son zamanlarda dikkat çekmeye başladı. Sürücüsü genç olan araçlar 4.etap site içinde 5.etap yolunda ve kavşaklarda hız yaparak hem halkı rahatsız ediyorlar hem hayatlarını ve başkalarının hayatlarını tehlikeye atıyorlar. Yaşanan bu acı kazadan sonra yetkililerin Başakşehir’de kontrolleri arttırmaları gerekmektedir.

BT

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yandex.Metrica