Eski Çocuk Parkları Dökülüyor.

Park sorunu (9)Başakşehir sakinleri senede 1200 TL site yönetimine 500 TL de Belediyeye ödeme yapmalarına rağmen hizmet alamıyor. Başakşehir belediyesi kurulduktan sonra site yönetimi her şeyi belediyeye pas etmektedir.

Site sakinimizin talebi.

Sayın yetkili öncelikle Basaksehir, in sorunlarına gösterdiğiniz duyarlılık için içten teşekkür ederiz.

 Bizler Başaksehir 4.etap 1.kısım sakinleriyiz bölgemizde bulunan D-4 ve D-3 bloklar arasındaki çocuk parkı içler acısı.

Ekteki fotolardan görüldüğü üzere adeta dökülüyor. Çocuklar için tehlike oluşturuyor

Buradan faydalanan onlarca kişi olarak defalarca sözlü olarak 4.etap site yönetimine parkın yenilenmesi amacı ile başvurduk. Yönetim sorumluluğun belediyede olduğunu ifade ediyor.

Belediyeye müracaat ettiğimizde yönetimin sorumlu olduğunu, site sakinlerinden yüklü miktarda aidat alındığını dolayısı ile parkın yenilenme işinin yönetim tarafından yapılması gerektiğini söylüyor.

Görsel medyanın gücünü görmeleri için size başvurduk. Sorunumuzu dile getirirseniz minnettar oluruz

 Bölge sakinleri adına

Park sorunu (12)

Park sorunu (11)

Park sorunu (8)

Park sorunu (6)

Park sorunu (5)

Park sorunu (4)

Park sorunu (3)

Park sorunu (2)

Park sorunu (1)

One thought on “Eski Çocuk Parkları Dökülüyor.

  1. Malesef birileri bizi soyuyor. Cadde ve sokaklar Belediyenin Kamu Mülküdür. Ancak Bu Cadde ve sokalardaki SOKAK LAMBALARINI BELEDİYE, ÖDEMEMEK İÇİN, BURASI ŞİTE DİYEREK ÖEMEMİYOR. SİTE DERKEN KAMUYA AİT SOKAĞIN NE PARKE TAŞINA NEDE SOKAK AYDINLATMASINA BAKMIYOR. YİNE BÜYÜŞEHİR BELEDİYESİNE AİT KİPTAŞINDA BÜYÜK ORTAĞI OLDĞU BOĞAZİÇİ KONUT AŞ ŞİRKETİNE PARA AKTARMAK İÇİN BU ŞİRKETLERİN KENDİ ATADIKLARI ORGANİZASYON TARAFINDAN ÇİFTE VERĞİLENDİRME YAPILMAKTADIR. ÖRNEĞİN: SU FATURALARINDAN ALINAN ÇEVRE TEMİZLİK VERGİLERİNİ BELEDİYE ALDIGI HALDE, YİNE BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ŞİRKETLERİNİN İDARE ETTİĞİ SİTE ORGANİZASYONU BAŞAKŞEHİR SAKİNLERİNDEN BİRDAHA ÇÖP BİDONLARI BEDELİNİ ALARAK , HALKI İKİKEZ VERGİLENDİRMEKTEDİRLER. ÜZERLERİNEDE SİTE YÖENTİMİ YAZMAKTADIRLAR. SOKAK LAMBALARINA DA BAHÇE AYDINLATMASIDIR DİYEREK YİNE VATANDAŞTAN ÇİFTE VERGİLENDİRME YAPMAKATADIRLAR. BEYOGLUNDAKİ SOKAKLARI BELEDİYE ÖDERKEN BAŞAKŞEHİRDEKLİLERİNİ MALESEF BURADAKİ DARGELİRLELERE ÖDEMEKTEDİRLER.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yandex.Metrica