Yönetim İstifa

4.Etap site yönetimi istifaBaşakşehir 4.Etap site yönetimi istifa yürüyüşü

Site yönetimini yönetim ve ücret politikasını beğenmeyen Başakşehir 4.Etap sakinleri site yönetimin istifasını istiyor. Bu isteklerini her cumartesi gerçekleştirdikleri yürüyüşle de dile getiriyorlar. Yürüyüşe katılan site sakinleri her yaz ödenen su paralarının ve aylık aidatların yüksek olmasına rağmen site yönetimini çim kesmek ve çöp almanın dışında hiçbir hizmette bulunmadıklarını, çim kesme ve çöp alma işini de her iki ve üç binaya verdikleri tek bina sorumlusu ile hallettiklerini belirttiler.

Bu nedenle site yönetimini istifasını istediklerini ve istifa edene kadarda yürüyüşlerine devam edeceklerini belirterek Başakşehir halkından da yürüyüşlerine destek beklediklerini belirttiler.

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINIZ.

5 thoughts on “Yönetim İstifa

  1. Site sakinleri 13 yıldır kendi kendini atamış bir site yönetimini kendilerinin seçmediklerini
    bu siteyi neden bırakmadıklarını sormak için yürüyor. kendilerine sağladıkları rantın büyük olduğunu ve bu sebepten bırakmadıklarını düşünüyorlar.bu yönetim gidinceye kadar yürüyeceğiz diyorlar.

  2. akp li olupta yemeyen rant sağlamayanmı var,haydi bi daha vur şu davula,durmak yok soymaya devam.

  3. Kiptaş işte. Sistemleri asla İslamla bağdaşmaz. Metrokent te de kiptaş site yönetimi berbat. Açıkça aldıkları aidatları hortumluyorlar. Hizmet sıfır.

  4. Siz hiç 1992 de İstanbul da yaşadınız mı cahiller. Siz Akp olmasında ne olursa olsun kafasından kurtulamazsınız. Adamlar ağzıyla kuş tutsa size yaranamaz. İşte sizin gibi 3-5 tane var maalesef başakşehirimizde.

  5. burada bir site yönetiminden bahsediyoruz başakşehirli arkadaşın bir çıkarı söz konusu galiba yada bu arkadaş site yönetiminden biri 12-13 yıldır padişahlık yönetimi gibi yönetiliyoruz.ama arkadaş siyasi mecraya çekiyor dikkat
    ederseniz. “Haksızlıklara karşı sessiz kalan dilsiz şeytandır.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yandex.Metrica