4.Etap’ta Halka Rağmen Minibüs Uygulaması.

başakşehir minibüs (2) Alıştıra alıştıra minibüsler 4.Etap site içinde çalışmaya başladı. UKOME kararı ile 4.Etap Site içinde çalışmaya başlayan minibüslere halk tepkili.13 yıldır yaşamın sürdüğü Başakşehir 4.Etap’a şimdiye kadar alınmayan minibüsler neden şimdi alındı? Daha öncede aynı girişimlerde bulunulmuş ancak halkın tepkisi ile geri adım atılmıştı.

4.Etap site içindeki yolun uygunsuzluğuna bir de minibüsler eklenince içinden çıkmaz bir hal alacaktır. Başakşehir inşa edilirken sunulan görüş nerde şimdiki bakış nerde? Başakşehir’e yazık ediliyor. Başakşehirin ruhu ile bağdaşmayan minibüslerin kaldırılacağını umuyor ve bunu yapanları kınıyoruz.

Başakşehir Takipte

başakşehir minibüs

başakşehir minibüs (1)

4 thoughts on “4.Etap’ta Halka Rağmen Minibüs Uygulaması.

 1. Halka rağmen bir uyğulama başladı ise başakşehir halkımız binmez o zaman bu hat kapanır.

 2. Evet bu hareketi şiddetle kınıyorum.Herkesin duyarlı olup bu haksızlığa,ranta,hukuksuzluğa,zorbalığa,hırsızlığa karşı sesini yükseltmesi gerekir.Bana ne mantığını bir tarafa bırakalım.
  Önce arazi gaspedildi milletvekiline peşkeş çekildi.
  Sonra rezidanslar açıldı.
  Daha sonra vadi katledilmeye devam ediliyor.
  Şimdi de metroyu açmaları beklenirken, dolmuşlarla karşılaştık şiddetle kınıyorum.

 3. 13 YILDIR BAŞAKŞEHİRDE YAŞAYAN BİR VATANDAŞ OLARAK BAŞAKŞEHİR MERKEZİNE 4 ETAPLARIN İÇERİSİNE MİNİBÜS HATTI KOYMAK HANGİ MATIGIN ÜRÜNÜDÜR ŞİDDETLE BU MİNİBÜSLERİN İPTAL EDİLMESİNİ İSTİYORUM. CEMAL ALPAT

 4. BAŞAKŞEHİR 4.ETAP A MİNİBÜSLERİN GİRİŞİNE KESİNLİKLE KARŞIYIM.EĞER BU UYGULAMA DEVAM EDERSE MEVCUT BELEDİYEYE BİRDAHA ASLA OY VERMEYECEĞİM.
  SAYGILAR.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yandex.Metrica