Başakşehir Stadı

Basaksehir_Stad-insaat1Başakşehir 4.Etap’ta bulunan İkitelli Spor Kompleksi’nin yanına İ.B.B tarafından dev bir stat inşa ediliyor. İnşa çalışmaları başlayan Başakşehir Stadında, inşaat çalışmaları çok hızlı bir şekilde devam ediyor. İnşa sürecinde kamyonların dışında hiçbir faaliyet Başakşehir halkı tarafından görülmüyor. Stat inşaatını görmek için tek yer İkitelli Spor Kompleksi.

Stat tamamlandığında İ.B.B Sporun maçlarını bu statta oynayacağı ve Başakşehirden de kendisine taraftar edineceği düşüncesi ile inşa edilen stat inşallah Başakşehir konutlarında yaşayan halka olumlu sonuçlar getirir.

Sakin bir yaşam düşüncesi ile yola çıkılarak inşa edilen Başakşehir konutları çok yakında bu sakinliğini daha başka inşa edilecek faaliyetlerle ve otoban yollarla kaybedeceğe benziyor. Akşamları sanayi çıkışı ile çakışan Başakşehir sakinleri evlerine saatler süren trafik çilesinden sonra ulaşırken şimdi buna yeni bir trafik çilesi daha eklenecek.

Bizler gelişimden yana olmamız gerektiği kadarda yaşamı sakin kılmak, konutları gürültüden uzak şekilde inşa etmemiz gerekir.

BaşakşehirTakipte

Basaksehir_Stad-insaat2

Basaksehir_Stad-insaat3

Basaksehir_Stad-insaat4

Basaksehir_Stad-insaat5Basaksehir_Stad-insaat6

Basaksehir_Stad-insaat7

Basaksehir_Stad-insaat8

Basaksehir_Stad-insaat9

Basaksehir_Stad-insaat10 Basaksehir_Stad-insaat11
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yandex.Metrica