Başakşehir’den Otoban geçecek.

Şehirden uzak sakin ve bol yeşil alanlı ve gölet projesi ile halka sunulan ve kimsenin ilgi göstermediği dönemde vefalı insanların ilgi gösterdiği Başakşehir konutlarının tam kalbinden bir otoban geçecek. Bu otoban yolunun Başakşehirin dışından geçme şansı yok muydu varsa neden yapılmıyor. Başakşehir planlanırken bunlar neden planlanmadı. Büyük uğraşlar ve büyük paralar ile yapılan sular vadisi tekrar harap olacak ve tam üstünden bir otoban geçecek. Yetkililerin bu yanlıştan döneceklerini umuyor ve yanlış olduğunu haykırmak istiyoruz…

Otoban kenarlarında yaşayan insanların daha çok kanser hastalığına yakalandığını yetkililere hatırlatırız. Tüm görkemli konutları otoban kenarına yapan yetkililere bunu hatırlatmak fayda sağlarmı oda ayrı bir şey.

Otobanın geçeceği güzergâh Sular Vadisi Uzay Cafe ile Kır Kahvesinin tam ortasından geçerek yüksek gerilim hattı takip ederek devam edecek.

 

3 thoughts on “Başakşehir’den Otoban geçecek.

  1. başak mahallesinde yaşayan vatandaş olarak,konuyla ilgili yazınızı ve resmi beğendim, yalnız resimdeki animasyondaki resmin yani araçların yeterli olmdığını düşünüyorum. taksilerin yanında otobüs,tır,kamyon ve birdeeksoz duman görüntüsü olsaydı üç maymunları oynayan idarecilere,siyasetciler ve farkında olupda banane diyen vatandaşların gözünü açardı. açsınki yarın geç olmasın,kaş yapalım derken gözden olacağız da ondan yol elbette lazım, yalnız plansız ve ucuz olsun bide üstüne üstük rantlı olsun mantığı olmasa .saygılarmla

  2. Bunlar sanıyorlarki sonsuza kadar başakşehirde kalacaklar. Yok yani ben de akp ye oy verenlerdenim ama bu bld başkanı ranttan baska bir şey gördüğü yok. Vadiden otoban mı geçer? Ayıptır yazıktır günahtır. Kim bunlara dur diyecek??

  3. bu işte kesinlikle rant var!!!!!! başakşehir devlet hastanesinin üst tarafında boş araziler arsalar var.e tabi milyon dolarlık arsalar bunlar. bence büyük ihtimalle arsa sahipleriyle belediyede bikaç kişinin rantı var. yoksa dışarı çıksam bi cahile sorsam bu otoban bu boş yerdenmi geçmeli yoksa bu sıkışık aradanmı geçmeli diye abi sen benle dalgamı geçiyon der…bu akıl karı değil tekrar tekrar sölücem bu işte rant var…!!!!!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yandex.Metrica