Başakşehir 4.Sünnet Şöleni başlıyor

Sünnet çağına gelmiş ancak çeşitli nedenlerle sünnet olamamış çocuklar, Başakşehir Belediyesi’nin düzenlediği bir organizasyonla erkekliğe ilk adımlarını atacaklar. Sünnet olan çocuklara, eğlenceli bir hatıra bırakmak isteyen Başakşehir Belediyesi 24 Haziran’da 1.050 çocuğun ve ailelerinin katılımı ile Sünnet Şölenini gerçekleştirecek.

Başakşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal’ın da, çocukları yalnız bırakmayacağı günde aileleriyle birlikte sünnet çocukları mahallelerinden otobüslerle alınarak şölenin yapılacağı Güvercintepe Tepe İlköğretim Okuluna getirilecek.  Çocuklara belediye tarafından hediye edilen pantolon, gömlek, pelerin, ayakkabı, taç ve asadan oluşan sünnet kıyafetleri ile şenliğe katılacaklar.

Şölen, Bülent Serttaş şarkılarıyla geceyi renklendirecek

Sünnet Şöleni’nde Ahmet Şahin Show’ları ile çocukları ve aileleri eğlendirirken, katılımcılara Başakşehir Belediyesi tarafından çeşitli ikramlarda bulunulacak. Sanatçı Bülent Serttaş türküleri ile Sünnet Şölenini renklendirecek.

24 Haziran Pazar günü saat 18.00’de başlayacak olan ve bu sene 4.sü gerçekleştirilecek Başakşehir Sünnet Şölenleriyle çocuklar erkekliğe ilk adımlarını atmış olacak. Bu organizasyon da emeği geçen Başakşehir belediyesine teşekkür ederiz.

Tarih:24 Haziran 2012 Pazar

Saat:18.00-20.00

Mekân: Güvercintepe Tepe İlköğretim Okulu

(Güvercintepe Mahallesi tuna caddesi/Güvercintepe)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yandex.Metrica