Bahçeşehir Süleyman Demirel İlköğretim Okulu sultanları Türkiye dördüncüsü oldu

Bahçeşehir Süleyman Demirel İlköğretim Okulu İstanbul 3.sü olarak, Türkiye finallerinde ilçemizi ve ilimizi başarıyla temsil ederek Türkiye 4.sü oldu. Zorlu ve bir o kadar da heyecan verici maçlara sahne olan okullar arası yıldız kızlar voleybol Türkiye finalleri 9-13 Mayıs tarihlerinde Isparta da yapıldı.

Yıldızlar kategorisinde bir ilke imza atan takım antrenörü Savaş Kahraman, turnuvanın ardından sıcağı sıcağına açıklamalarda bulundu. Türkiye’nin en iyi 8 okulunun mücadele ettiği turnuvada, çoğunluğunu 7. sınıf öğrencilerinin oluşturduğu takımıyla finallerde ellerinden geleni yaptıklarını belirterek, çok heyecanlı geçen zor bir turnuva da elde ettikleri başarının ardından geleceğin yıldız voleybolcuları olarak tanımladığı öğrencileriyle gurur duyduğunu söyledi.

İstanbul 3.lüğü ve Türkiye 4.lüğüne giden bu zorlu yolda desteklerini hiçbir zaman esirgemeyen Belediye Başkanı Mevlüt UYSAL’a, Okul müdürü İbrahim Sönmez ve tüm idarecilere, her fırsatta sporculara destek olan öğretmen arkadaşlarına ve bizlere inanarak çocuklarını teslim eden sporcuların çok değerli anne-babalarına teşekkür ederim” diyerek başarılarını tüm Başakşehirli’lere ve İstanbul’a armağan etti.

Haber Kaynağı : Başakşehir Belediyesi


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yandex.Metrica