Başakşehirli sular vadisinde AVM ve Rezidans istemiyor.

Kiler grubunun yapmayı planladığı AVM ve Rezidans için 4.Etap Site sakinleri  15.04.2012 Pazar günü Saat : 11.00 da  VADİ Center’ın önünde ve MADO’nun önünde basın açıklaması yapacak.

Başakşehir komşu İnsiyatifi’nin basın açıklaması; Değerli Basın Mensubu ,

Bizler Başakşehir 4.Etap site sakinleri olarak evlerimizin yanı başında DERE YATAĞININ girişinde yapılacak olan KİLLER Gökdelen (Plaza’ya) UCUBESİNİ güneşimizi,rüzgarımızı ve kuşlarımızı mağdur edecek bir yapıyı mahallemize istemiyoruz.

Başakşehir Sular Vadisini bir dere yatağıdır. Bu yatak boyunca inşaatlar sürmekte ve yenileri planlanmaktadır. Bunlardan biri de Kiler grubunun yapmayı planladığı AVM ve Rezidanstır.

3 Yıl önce yaşadığımız sel felaketinde İBB.Başkanı Dr.Mimar Kadir Topbaş “dere yataklarında yapılan ne varsa yıkıp geçeceğiz, hiçbir projeye izin vermeyeceğiz” dedi. Ancak bırakın yıkmayı, evimizin önüne Sular Vadisine bir Gökdelen projesi yapılıyor.

4.Etap Site sakinleri olarak 15.04.2012 Saat: 11.00 da  VADİ Center’ın önünde ve MADO’nun önünde disiplin içinde basın açıklamamızı yapıp dağılacağız.

Torunlarımızın geleceği adına başlatmış olduğumuz protesto ve basın açıklamamıza teşrif ederseniz seviniriz.

Komşu İnsiyatifi Sözcüsü

Sebahattin KILINÇ, Cenap GÜLHAN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yandex.Metrica