Kayaşehir’de Kaza (26.02.2012)

Başakşehir 4.Etap 1.Kısım Başak Pazar’ın altında bulunan Burda Market müşterilerini taşıyan servis aracı Kayaşehir girişinde kaza yaptı.Kayaşehir müşterilerini evlerine götürmek üzere saat 15.00 da hareket eden servis Kayaşehir girişindeki keskin virajı alamayarak karşı şeride geçip devrildi.Kayaşehir halkı bu virajın çok keskin olduğu ve her zaman kaza yaşandığını belirttiler.Devrilen servis içersindeki 20-25 kişilik yolcular arasında ağır yaralı yolcuların  olduğu belirtildi. Yaralılar hastaneye kaldırıldılar. Yaralı sayısının sekiz on kişi olduğu bir yolcunun ise hayatı tehlikesinin bulunduğu belirtildi.

 

 

Kaza fotoğrafları : kayaşehirreberi.net

5 thoughts on “Kayaşehir’de Kaza (26.02.2012)

  1. Kayaşehirin girişinde bulunan viraj gerçekten çok tehlikeli böyle bir son kaçınılmazdı. Birkaç kez aynı yerde kazadan son anda kurtulan arabalara şahit oldum. Başka canlar yanmadan yetkililerin bir an önce orada önlem alması gerekiyor.

  2. TEKZİPTİR
    HÜRRİYET, SÖZCÜSÜ ve POSTA GAZETESİ İNTERNETDEKİ YAYINLANAN (Kayaşehir Girişindeki Virajda) KAZA İLE İLĞİLİ YAYIN ve YAZILAR YANLIŞTIR !!!

    KAZA OLUNCA ŞÖFÖR CAMINI KIRARAK YOLCULARIN ÇIKMASINI SAĞLAMIŞTIR ARACDA SIKIŞAN bir ÇOCUĞU ve OLAY YERİNDEKİ YOLCUYU ÖZEL TAKSİ DURDURUP HASTANEYE GÖTÜRMÜŞ BİRDE BİR YOLCULARDAN ÇOCUKLARIN BİRİNİN DEDESİ OLDUĞUNU HASTANEYE SÖYLEDİ ŞÖFÖR ÇOCUKLARI DOKTORA TESLİM ETDİKDEN SONRA HEMEN KARAKOLA GİDEREK TESLİM OLDU GERÇEK OLAN BUDUR BASINA DA VERİLDİİİ ASIL OLAN…

    KAYAŞEHİR KAZA

  3. ayiptir ya kim verecek o cocugn hesabini birsuru yer varken o viraj nie insan hayatinin ucuzlugu yaziklar olsn

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yandex.Metrica