Şanslı yolculara, vapurlar 1 ay boyunca ücretsiz…

ŞEHİR HATLARI’NIN “BEŞİKTAŞ-ÜSKÜDAR HATTI”NDA ŞANSLI YOLCU UYGULAMASI

BEŞİKTAŞ-ÜSKÜDAR HATTI’NI KULLANAN YOLCULARI SÜRPRİZ BEKLİYOR…

BU HATTI KULLANAN YOLCULARA, “VAPUR KULLAN, GÜNÜN ŞANSLI YOLCUSU OL” KAMPANYASI İLE 1 AY BOYUNCA VAPUR ÜCRETSİZ…

ŞEHİR HATLARI, BİRBUÇUK AY BOYUNCA HER GÜN 14 YOLCUSUNA, 1 AY SÜRELİ ÜCRETSİZ SEYAHAT İMKÂNI SAĞYALAN “ŞANSLI YOLCU KARTI” HEDİYE EDECEK…

İstanbul Büyükşehir Belediyesi iştiraklerinden Şehir Hatları A.Ş., Beşiktaş-Üsküdar Hattı’nda, günün şanslı yolcularına ÜCRETSİZ yolculuk yapma imkânı sunuyor. Kampanya, 03 Şubat-Cuma günü başlıyor.

03 Şubat-15 Mart 2012 tarihleri arasında yapılacak kampanyada vapur yolcuları,   1 ay boyunca Beşiktaş-Üsküdar Hattı’nda ücretsiz seyahat etme fırsatı yakalayacak.

İstanbul’un iki yakası arasında deniz ulaşımını sağlayan Şehir Hatları, deniz ulaşımını teşvik etmek ve daha etkin kullanılmasını sağlamak amacıyla düzenlediği kampanyada, Beşiktaş-Üsküdar Hattı’nı kullanan yolcular arasından belirlenecek “günün şanslı yolcuları”na seyahat kartı hediye edecek.

“Beşiktaş-Üsküdar Hattı’nı Kullan, Günün Şanslı Yolcusu Ol” sloganıyla başlatılan kampanya kapsamında, her gün bu hattı kullanan yolcular arasından belirlenecek 14 kişi, aylık ücretsiz geçiş fırsatı yakalayacak. Buna göre, turnikelerden geçiş yapan her 250, 500, 1.000, 2.000, 3.000, 4.000 ve 5.000’nci yolcuya, Üsküdar-Beşiktaş-Üsküdar seferlerinde kullanılmak üzere ücretsiz kart hediye edilecek.

42 gün boyunca sürecek kampanyada, Beşiktaş ve Üsküdar turnikelerinden geçen yolcular arasından belirlenecek ve ücretsiz geçiş hakkı kazanacak yolcuların, iskele girişlerinde bulunan görevlilere hediye kartlarını ibraz etmeleri yeterli olacak.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yandex.Metrica