Cemil Meriç Bilgievi’ne kayıtlar devam ediyor

“Dünyayı Bilgi Değiştirir” sloganıyla ilk bilgievini Aralık 2010’da Şahintepe Mahallesi’nde açan Başakşehir Belediyesi, gördüğü büyük ilgiyle bölge çocuklarının ikinci evi haline dönüşen bilgievlerine bir yenisini daha ekledi: Başak Mahallesi 4.Etapta ki Cemil Meriç Bilgievi.Başakşehir’de Cevdet Kılıçlar Bilgevi’nden sonra hayata geçirilen üçüncü Bilgievi olan Cemil Meriç Bilgievi, bölge çocukları ve gençlerinden büyük ilgi görüyor.

Öğrenci kayıtları hızla devam eden Cemil Meriç Bilgievi’nde diğer Bilgievlerinde olduğu gibi şu branşlar yer alıyor:

 

•    Gitar

•    Bağlama

•    Ney

•    Keman

•    Tiyatro

•    Okuma kulübü

•    Bilgisayar kursu

•    Satranç kulübü

•    İzcilik kulübü

 

Cemil Meriç Bilgievi’nde öğrenciler seçtikleri branşlara kayıt yaptırarak uzman eğitmenler eşliğinde eğitim görebilecekler. Uygulamalı olarak gerçekleşen eğitimler arasında olan izcilik kulübü öğrencileri de yıl boyunca teoride gördüğü dersleri Başakşehir Belediyesi’nin her sene düzenlediği yaz spor okulları etkinliğinde Şamlar Mesire Ormanı’nda  hayata geçirme fırsatı bulacaklar.

 

8-14 yaş aralığındaki kayıtları halen devam eden Cemil Meriç Bilgievi’nin resmi açılışı ilerleyen günlerde gerçekleşecek.

 

Müracaat: 

Cemil Meriç Bilgievi. Başak Mahallesi 4.Etap Yunus Emre Caddesi No:12 Başakşehir

Tel: 487 11 44

3 thoughts on “Cemil Meriç Bilgievi’ne kayıtlar devam ediyor

  1. Bilgievleri öğrencilerinin hazırlamış olduğu Çanakkale Şehitlerini Anma Programı tek kelimeyle harikaydı emeği geçen herkesin eline sağlık , çok duygulu anlar yaşadık .Çocuklarımızı emin ellere emanet ettiğimizi çok daha iyi anladık.Başarılarınızın devamını dileriz.Bu büyük organizasyonu hakkıyla yerine getirdiniz .Yüreğinize sağlık.

  2. Çok teşekkür ederiz. İnce ve övgü sözleriniz için ayrıca teşekkür ederiz. Sizlerin de bu tür etkinliklerde yer almanızı istediğimiz için herkesin dahil olduğu bir program gerçekleştirdik. Çocuklar bizim geleceğimiz, sizi böyle mutlu ve memnun görmek bizim ilk gayemiz. Tekrar teşekkürler.

    Bekir GÖKSEL

    Başakşehir Belediyesi Cemil Meriç Bilgievi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yandex.Metrica