Başakpazar açıldı.

Başakşehir Belediyesi’nin semt pazarlarını modernleştirerek bir çatı altında toplamak, geleneksel alışveriş keyfini modern AVM konforuyla yaşatmak amacıyla inşa ettiği “Başakpazar Fuar ve Sergi Alanı”nın halk açılışı gerçekleştirildi.

4.Etap Tunahan Camii yanında açılan Başakpazar haftanın iki günü Perşembe ve Pazar günleri Başakşehirlilere hizmet verecek.

5 thoughts on “Başakpazar açıldı.

  1. BAŞAKŞEHİR İÇİN ÇOK BÜYÜK BİR PAZAR VE BİR O KADARDA MODERN BİR PAZAR BAŞAKŞEHİRE BENCE ÇOK YAKIŞMIŞ.ARTIK BAŞAKŞEHİR KALİTESİNİ GÖSTERİYOR.

  2. BAŞAKŞEHİR 4.ETAPA SANKİ YAPTIKLARI BİR YEŞİL ALAN ,SOSYAL DİNLENME ALANI VARMIKİ? AMA MEVCUT YEŞİL ALANIMIZI BETON YIĞININA ÇEVİRDİLER YETMEDİ SPOR,PARK ALANLARINDANADA ONA YOL GEÇİRİP TRAFİK KARMAŞASINI SİTEMİZİN ORTASINA SOKTULAR. ACABA ETRAFINDAKİ EVLERİN HUZURU NE OLDU , ALDIKLARI EVLERİN HUZURLARI HAKSIZLIKLA KAÇIRILDI DİYE SORAN DÜŞÜNEN VARMI ? NEREDE YOK. BOŞ ALAN GÖRDÜ MÜ HEMEN ÇÖK GİTSİN MANTIĞI HAKİM.YEŞİLMİŞ , PARKMIŞ ÖNEMLİ DEĞİL …..(BAŞAKA BOŞ ALAN YOK KALMADI DEYİP BURAYA YAPMAYA KALKMALARIDI AYRI BİR MUAMMA ACABA BOŞ GÖRÜNEN SİTE DIŞINDAKİ ALANLAR KİMİN TAPUSU ALTINDA ACABA)

  3. BAŞAKŞEHİR 4.ETAPA SANKİ YAPTIKLARI BİR YEŞİL ALAN ,SOSYAL DİNLENME ALANI VARMIKİ? AMA MEVCUT YEŞİL ALANIMIZI BETON YIĞININA ÇEVİRDİLER YETMEDİ SPOR,PARK ALANLARINDANADA ONA YOL GEÇİRİP TRAFİK KARMAŞASINI SİTEMİZİN ORTASINA SOKTULAR. ACABA ETRAFINDAKİ EVLERİN HUZURU NE OLDU , ALDIKLARI EVLERİN HUZURLARI HAKSIZLIKLA KAÇIRILDI DİYE SORAN DÜŞÜNEN VARMI ? NEREDE YOK. (ACABA BUNU YAPANLARIN-HAKLI GÖSTERENLERİN EVLERİNİN YANINA ÖNÜNE BÖYLE KASTEDİLSE RAZI OLURLARMIYDI.SANA YAPILMASINI İSTEMEDİĞİN ŞEYLERİ BAŞKASI İÇİNDE YAPMAYACAKSIN .SİTE DIŞINDA DOLU BOŞ ATIL ALAN VAR NİYE SİTE İÇİ YEŞİL PARK ALANLARI SEÇİLDİ BU MUAMMA)

  4. BEN GİTTİM HALK PAZARINA AMA ŞU PERŞEMBE PAZAR GÜNLERİ GİRİŞ ÇIKIŞ NERDEN OLDUGU BELLİ DEGİL
    ARABALARDAKİ KADINLAR KAZA YAPABİLİR.BU BENİM DÜŞÜNCEM.

  5. Sitemizin ortasındaki çocuk parkımızı,oyun alanlarımızı , oto parkımızı katlederek pazar yeri yapmak hizmet olarak görülemez,gösterilemez..Huzur için geldiğimiz sitemiz nerede?ise karışık kenar mahallelerden farksız hale getirilmek üzere. Buna kamusal hizmet denemez. 2.etaptaki kültür merkezinin yetmediğini defalarca ilettiğimiz halde kültür merkezi yapımı için alan bulamayan Belediyemize diyecek bir şey de bulamıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yandex.Metrica