Başakşehir’de Kaza (10.12.2011)

Başakşehir modern olduğu kadar da karmaşık bir şehir.1983 yıllarında hızla sanayileşen Başakşehir, 1994 yılından sonrada hızla konutlaşmaya başlamış ve bugün ilçe olacak kadar büyük bir şehir haline geldi. Sanayinin içinde ailesi ile evine giden Başakşehir halkı, sanayi araçları yüzünden büyük sıkıntılar yaşıyor. Başakşehir 4. ve 5.Etap’ın dere yolu diye bilinen yolunda bu nedenle meydana gelen trafik kazasında can kaybı yaşanmadı. Maddi kayıpla bir kaza daha ucuz atlatıldı. Kavşaklarda sinyalizasyon bulunmaması insanları ürkütecek kadar tehlikeli pozisyonlara neden oluyor. Yetkilerin görüntüleri izleyip bir açıklama yapmalarını bekliyoruz.

 

 

 

One thought on “Başakşehir’de Kaza (10.12.2011)

  1. Bir site kurdunuz, güya başakşehiri takib ediyorsunuz. Arkadaşlar komik olayın. Videoyu izliyorum ki kaza olacak diye. Meğerse kaza olmuş ve siz yolun kenarında duran aracı çekiyorsunuz uzaktan. Mademki yaklaşmaya korkacaksınız veya sıkılacaksınız bırakın bu işi. Kaldı ki ölüm veya yaralama olmayan kazalar haber olmaz. Ama kaza anını görüntüleseniz olur.
    Arkadaşlar korkuyormusunuz dayak yeriz diye. Niye gidip yakından çekmiyorsunuz. Plaka belli değil, sürücüler belli değil, kazanın nasıl olduğu hiç belli değil. Ne biçim takip, ne biçim habercilik…
    Bir iş ya yapılır yada yapılmaz…
    Saygılar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yandex.Metrica