Başakşehir’de Elektrik Kesintisi

Başakşehir’de her gün en az dört beş kere elektrik kesintisi yaşanıyor. Başakşehir 4.etap sakinleri ile yaptığımız görüşmede bu konu nedeni ile elektronik cihazların sürekli zarar gördüğünü belirtiyorlar. Bizler bu konu üzerine 4.Etap Site Yönetimini aradık. Site yöneticileri de elektrik idaresi ile görüşmeler yaptıklarını fakat netice alamadıklarını belirttiler. Elektrik idaresini aradığımızda ise teknik bilgi veremeyeceklerini bunun için yazılı müracaat etmemiz gerektiğini belirttiler. İstanbul’un modern şehri diye bilinen Başakşehir’e bu kesintiler yakışmıyor. Yetkilileri göreve davet ediyoruz.

3 thoughts on “Başakşehir’de Elektrik Kesintisi

  1. Hayırlı akşamlar. Yaklaşık 1.5 aydır Başakşehir 5. etapta ikamet ediyorum. Benim ve Başak mahallesinde oturan tüm vatandaşların adına da konuşayım bir sorunumuz var. 3 haftadır neredeyse her gün elektriklerimiz ortalama 2-3 saat kesiliyor. Ve elektrik arızayı aradığımızda orta gerilim hattında arıza olduğu söyleniyor. O gün arızayı düzeltiyorlar ertesi gün yine aynı arıza oluyor. Hiç bir yetkili bu sorunu kökten çözmeyi denemiyor mu? Bütün elektronik cihazlarımız arızalandı. Daha ne kadar zarar görmeye devam edip bu MARKA şehirde mağdur olacağız? Sesimizi duyup ilgilenecek hiç bir kimse yok mu?

  2. deniz ilhan arkadasıma kesinlikle katılıyorum..
    catır catır fatura kesmeyi zam yapmayı bilen bir işletme adam gibi hizmet vermeye nezamn baslıyacak cok merak ediyorum.adamlar kafalarına göre haber bile verme geregi duymadan.kesip duruyorlar

  3. Aynen arkadaşlara katılıyorum.
    Elektrik kesilmesi yüzünden evdeki elektronik cihazlarım hep zarar gördü.1 günde 10 kere elektrik kesilir mi yaa…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yandex.Metrica