Güvercin Tepe’de İki kilometrelik iftar sofrası

Başakşehir Belediyesi’nin geleneksel hale getirdiği sokak iftarlarının coşkusu Güvercintepe Mahallesi’nde devam etti. Başakşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal, Başkan Yardımcıları, İlçe Meclis üyeleri ve Ak Parti İlçe Başkanı Ayhan Özgürel’in katıldığı iftar yemeği, Güvercintepe Mahallesi Fatih Caddesi’ni hınca hınç dolduran yaklaşık 11 bin kişinin katılımıyla gerçekleşti.

Başkan Mevlüt Uysal ve beraberindekiler, iftar ezanını bekleyen vatandaşları tek tek ziyaret etti, bol bol da hatıra fotoğrafı çektirdi. Vatandaşlarla selamlaşıp sorunlarını dinleyen Uysal, mahallede yapılan ve yapılacak olan çalışmalara dair kısa bilgiler de vererek iki haftasını geride bıraktığımız Ramazan ayının, aynı huzur, coşku, birlik ve beraberlikle geçmesi temennisini dile getirdi. Ramazanın kardeşlik mevsimi olduğunu belirten Uysal, bu rahmet ikliminden herkesin faydalanması dileğinde bulundu.

 

One thought on “Güvercin Tepe’de İki kilometrelik iftar sofrası

  1. SANKI KENDI PARASIYLA IFTAR YEMEGI VERIYOR MILET NE SIKINTILAR ICERISINDE IMARI BIR DUZELT GUVERCINTEPE ALTINS EHIR SAHINTEPE NIN SODUNLARINI BIR ÇOZ ONCE DEGER KAT BIRAZ GELDIGINDEN BASKA OTURMAKTAN BASKA BRI SEY YAPMADIN SOSYAL TESILERI YIKTIN OKULARI YIKTIN FAKIR FUKARANIN EVINI YIOKTIN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yandex.Metrica