İstanbul Şehir Hatları’ndan 23 Nisan Öğrencilerine Boğaz Sefası.

İstanbul Şehir Hatları, İstanbul’da yaşamalarına rağmen denizden uzak kalmış ve vapurla gezi imkanı bulamamış çocukları denizle buluşturdu.

İstanbul Şehir Hatları Genel Müdürlüğü 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeni ile İstanbul’da yaşamasına rağmen denizden uzak kalmış 1500 ilköğretim öğrencisi için bir boğaz turu düzenledi. Projeye İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Deniz Temiz Derneği (TURMEPA) ve süt ürünlerinin ünlü markası SÜTAŞ destek verdi.

Boğaz turu ile yaşamlarında farklı bir keşfe çıkan öğrencilerin yolculuğu Kabataş İskelesi’nden 13.30’da, Üsküdar İskelesi’nden 14.00’de başladı ve güzel bir boğaz turundan sonra aynı iskelelerde sonlandı.

Öğrencilerin güvenliği açısından İstanbul Şehirhatları Genel Müdürlüğü personeli de tam kadro gemide görev başındaydı. Sefere bizzat katılarak sefer bitimine kadar gemide öğrencilerin konforlarını sağlamak için görev üstlenen Şehir Hatları Genel Müdürü Süleyman GENÇ, öğrencileri boğaz ile buluşturmaktan oldukça keyifli olduklarını ve herkesin boğazı tanıması için ellerinden gelen çabayı sarf edeceklerini belirtmiştir.

Genel Müdür Süleyman GENÇ Boğaz turu yapacak halkımız için İstanbul Şehir Hatları Genel Müdürlüğünün Eminönü Boğaz iskelesinden Her gün düzenli olarak Boğaz turlarının bulunduğunu belirtmiştir..Boğaz turları için bilgi www.sehirhatlari.com.tr veya ( 444 1851 )no’lu çağrı merkezinden edinebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yandex.Metrica