Öğrencilerden Polis Ağabeylerine Gösteri

Başakşehir halkına en üst seviyede güvenlik ve asayiş hizmeti sunarak, ilçemizi İstanbul’un en güvenli ve huzurlu bölgelerinden biri haline getirmek amacıyla gece gündüz alın teri döken Emniyet teşkilatı,  Polis Haftası ve Kuruluşu’nun 166. yıldönümü nedeniyle 7 Nisan 2011 Perşembe günü İBB Spor Kompleksinde İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nün düzenlediği kutlamalarda bir araya geldi.

Başakşehir Kaymakamı Cevdet Can, Belediye Başkanı Mevlüt Uysal, Başkan yardımcısı Mehmet ŞAHİN, İlçe Emniyet Müdürü Ekrem Güneyisi, İlçe Milli Eğitim Müdürü İsmail Baltacı, Muhtarlar, Dernek Başkanları ve üyeleri, Başakşehir Milli Eğitim Şube Müdürü, Ahmet Selim Köroğlu, Ak Parti İlçe Başkanı Ayhan Özgürel, Başakşehir’de bulunan çeşitli okullardan öğrenciler programa katıldılar.

İkitelli İBB Spor Kompleksinde gerçekleşen kutlamada yer alan öğrenciler, polis ağabeylerine hazırladıkları gösterileri sunarken, çeşitli dallarda başarı kazanan öğrenciler de ödüllerini aldılar.

Şahintepe Bilgievi Çocuk Korosu şarkılar söylerken, İbrahim Koçarslan İlköğretim Okulu öğrencileri Bando takımıyla gösteriler yaptı.

İlçe Emniyet Müdürü Ekrem Güneyisi kutlamaların ardından protokole emniyet binasını gezdirip bilgiler verdi ve bir süre makamında ağırladı.

Haber Kaynağı: Başakşehir Belediyesi Basın Merkezi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yandex.Metrica