Tarihi Merkez Efendi Köftecisi

Tarihi Merkez Efendi Köftecisi, Başakşehir Dolapdere sanayi sitesi içinde hizmet veriyor.1962 yılından bu yana köfte denince akla ilk gelen Merkez Efendi Köftecisinin Başakşehir Dolapdere sanayi sitesi içinde bulunan şubesinde de köftenin lezzeti mükemmel. Tarihi Merkez Efendi Köftecisinin Başakşehir şubesinin işletmecisi Ayhan TOPÇU Bey, dükkânlarındaki köftenin lezzeti ile merkez şubedeki köfte arasında bir fark olmadığını, lezzetin aynı ellerden çıktığını belirtmiştir.

Köfteyi başka yerde denemeye gerek yok, Dolapdere sanayi sitesi içinde bulunan Tarihi Merkez Efendi Köftecisine uğramanız yeterli olacaktır. Afiyet olsun.

 

Adres: Dolapdere Sanayi Sitesi 20.Ada No: 35 Maliye karşısı İkitelli – İSTANBUL

Telefon: 0212 – 671 30 93

3 thoughts on “Tarihi Merkez Efendi Köftecisi

  1. MERKEZEFENDI KOFTESI GERCEKTEN COK GUZELDIR,ZAMAN ZAMAN GECERKEN UGRAR ALIRIZ ZATEN AKSAMI BULMAZ HEMEN BITIYOR,BUNLARDAN HIC SIPARIS VERMEDIM BIR DENEYELIM KISMETSE BAKALIM DOGRUMU ANCAK BUNLARIN KOFTE SEKLIDE FARKLI UMARIM AYNI ELLERDENDIR DEGILSE BURDA AFISE EDERIM BILGINIZ OLSUN..CUNKU O KOFTE SUT TADINI TANIMAK GIBI BIRSEY BENIM ICIN..

  2. BEN BUGUN ORASINI ARADIM SPORDAN CIKINCA AMA BULAMADIM,ZATEN ADRES BULMA SORUNUM VARDIR BENIM,AMA KISMETSE YARIN EVDEN SIPARIS EDICEM..

  3. ŞEKLI FARKLI OLSADA TADI GERCEKTEN GUZELDI YANI ORJINAL MERKEZ EFENDI KOFTESI TAVSIYE EDERIM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yandex.Metrica