Başakşehir’de kar keyfi

Başakşehir Belediyesi Meteorolojinin günler öncesinden yaptığı kar uyarılarını dikkate alarak bütün tedbirleri aldı.  Başakşehirlilere de karın keyfini çıkartmak kaldı.

İstanbul’da deniz ve hava ulaşımı kar sebebiyle önemli ölçüde etkilenirken kara ulaşımının aksamaması için gece gündüz çalışan ekipler yoğun çaba gösteriyor.

İstanbul’da yağış yüksek yerlerde etkisini sürdürürken yer yer poyraz ve fırtına şeklinde soğuk hava da etkili olmakta. Başakşehir’de yağış daha çok sulu kar şeklinde yağmaya devam ederken, gece saatlerinde yağışın daha etkili olabileceği meteoroloji tarafından ifade edildi.

 

Başakşehir Belediyesi tuzlama ekiplerinin gece boyunca yaptıkları çalışmalar sonucunda parklarda, kaldırımlarda ve anayolların tamamında temizlenmemiş yol kalmadı. Vatandaşların yağışlı ve soğuk hava koşullarına rağmen en az sorunla karşılaşmaları için önlemler alındı.

Başakşehirliler,  Belediye’nin Çağrı merkezini 444 0 669 numaralı telefondan arayarak dilek istek ve şikâyetlerini bildirebilirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yandex.Metrica