Başakşehir’de Kaza.

23 Ocak 2011 günü saat 13.45’de Başakşehir 5.Etap’tan 4.Etap istikametine doğru giden 34 DT 0236 plakalı transit minibüs Sular Vadisinin tam ortasında yoldan çıkarak kaza yaptı. Kazada maddi hasar meydana geldi.5.Etap yolunu 4.Etap’a bağlayan yolun bu noktasında kazanın olmadığı gün yok. Bu noktayı bilen kurtuluyor, bilmeyen kaza yapıyor. Bu nokta yaya trafiğinin yoğun olduğu Sular Vadisi mevkii. Yerdeki parke taşları yağmurda ıslandığı zaman burada fren yapan araçların kurtulma şansı yok gibi. Yetkililerin acil çözüm bulmaları gerekmektedir. Burada yaşanacak bir can kaybından sorumlu olunacağının yetkililer tarafından bilinmesi gerekmektedir.

Haber: basaksehirtakipte.com

 

2 thoughts on “Başakşehir’de Kaza.

  1. Bu alanda gençler arabayla spin atma denemeleri yapıyorlar. Yokus aşağı hızlı gelen araçların dönüş yaptığı yere düzgün parketaşı döşemek hangi aklın eseri merak etmemek mumkun degil.

  2. bu nasıl bir kaza bende ağaca çarpsam oda kaza olur herhalde başakşehir hakkında medyaya haber vermek istiyorsanız ikitelli kavşağında kaza oldu ve 11 kişi öldü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yandex.Metrica