Başakşehir 1.Etap Site Yönetim Kurulu Seçimi Yapıldı

19.12.2010 Tarihinde saat 13:00 da Başakşehir 1.Etap Site Yönetimi seminer salonunda yapılan Toplu Yapı Temsilciler kurulu toplanmıştır.

 Site Yönetim kurulu seçimlerine %98 lik katılımla başlanılmıştır. Öncelikle 01.01.2010 – 30.11.2010 dönemlerine ilişkin hesaplar ibra edilmiş, mevcut yönetimin hazırlamış olduğu 2011 işletme bütçesi itirazlar olmadığından dolayı kabul edilmiştir.

 

Yönetim Kuruluna 2 grup aday olmuş, ardından yapılan yönetim kurulu seçimlerinde 41 oy Av.Muhammet Ali ERDEM bey’in grubu, 38 oy Zinnuri EROĞLU bey’in grubu almıştır. İlk turda yeterlik çoğunluk olan 42 oy alınamadığından, 2. tur oylamaya geçilmiştir. 2. Tur oylamada Av.Muhammet Ali ERDEM bey’in grubu 42 oy, Zinnuri EROĞLU bey’in grubu 39 oy almıştır.

 Bu netice sonunda Av. Muhammet Ali ERDEM bey’in grubu (mevcut yönetim) tekrar seçilmiştir.

 Denetim kurulu seçimlerinde Cemil ÇAKIRGÖZ 50 oy, Mehmet Suat BEDÜK 37 oy, Ahmet TAŞÇI 24 oy alarak denetim Asıl üyeliklerine, Murat ULUIŞIK 45 Oy, Ercan SEYHAN 24 oy alarak denetim kurulu yedek üyeliklerine seçilmiştir.

Yeni yönetime Başakşehirtakipte ailesi olarak başarılar dileriz.

One thought on “Başakşehir 1.Etap Site Yönetim Kurulu Seçimi Yapıldı

  1. Saygı Değer Editör kardeşim !
    Sitemizde yapılmış bulunan seçimler ile ilgili göstermiş olduğunuz hassasiyete teşekkür ediyorum. Hakikaten son derece demokratik ve tatlı rekabet anlayışı içerisinde geçen bir seçim oldu. bu süreçte göstermiş oldukları anlayıştan dolayı aday olan arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. gösterdikleri tam katılımdan dolayı temsilci arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. ve bundan sonraki süreçte de her türlü görüş ve önerilerini beklediğimi sizler aracılığı iel tüm başakşehirli sakinlerimize komşularımızada bildirmek istiyorum…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yandex.Metrica