Prestige MALL görkemli bir tören ile hizmete girdi

Prestige Mall Avm 16 Aralık 2010 Perşembe günü resmi olarak hizmete açıldı, Başakşehir Kaymakamı Cevdet Can, Başakşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal, Belediye Başkan Yardımıcısı Nurettin Ertemel ve Quinn Group Türkiye Temsilcisi Paul Maloney resmi açılışı gerçekleştirdiler. Açılışa ulususal ve yerel basının yanı sıra mağaza yöneticileri ve seçkin davetliler yoğun ilgi gösterdiler. 12 mankenin yer aldığı,  Koton, İpekyol ve Vingi’nin ev sahipliği yaptığı defile davetliler trafından tam not aldı. Defile ve kokteyl’in ardından Cinemax sinemalarının 2 salonunda gerçekleşen ‘Avatar ve Git Başımdan’ filmlerinin gösterimi davetlilerin keyifli zaman geçirmelerini sağladı. Cinemax’ın 3D teknolojisi ile gösterdiği ‘‘Avatar’’ filmi Başakşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal tarafından da izlendi.

 

Açılış etkinlikleri kapsamında 18-19 Aralık 2010 tarihlerinde de ziyaretçilere yönelik çeşitli aktiviteler gerçekleştirildi. Bahçeşehir ve çevre halkın ilgisi görülmeye değerdi.

 

Bahçeşehirliler’in buluşma noktası

Bahçeşehir bölgesindeki tek alışveriş merkezi olan Prestige Mall’un çatısı altında yerli ve yabancı pek çok markanın bulunduğu 50’den fazla mağaza yer alıyor. Dünyaca ünlü markaların ve şık restaurantların yanı sıra vizyon filmlerini yüksek ses ve görüntü kalitesiyle izlemek isteyenler için Cinemax Sinemaları yeni bir alternatif sunuyor. Tüm bunlarla birlikte ziyaretçiler PrestigeMall’da yer alan Onur Hipermarket, İpekyol, Mango, W Collection, Vakko, Desa, Koton, U.S. Polo Assn, Mudo, Gant, Nike, Diesel, Jeanslab, Only, Jack & Jones, SPX, Tekin Acar, The Body Shop, Clarie’s, Steve Madden, İnci, Vingi, Gloria Jeans, Burger King, Sbarro, Popeyes, Siemens, MikasaMoor, D&R, Joker Maxi Toys, EmporioJunior, Mayoral, Kanyon Optik, Laura Baresse, First Shoes, Fix Silver, Bek Tobacco, Armağan Eczanesi, Hair Design Station gibi Dünya’nın ve Türkiye’nin seçkin markalarının oluşturduğu alışveriş yelpazesine kavuşuyor.

Butik alışveriş merkezi konseptinin en güzel örneğini sunan Prestige Mall’da yer alan Krunch Restaurant ve Jimmy Joker Café, zengin mönüleri, leziz tatları ve muhteşem gölet manzarasıyla alışveriş yorgunluğunuzu atabileceğiniz, özel kutlama ve toplantılarınızda tercih edebileceğiniz  mekan seçenekleri arasında yer alıyor.

Prestige MALL yılın 365 günü, yenilikler ve sürprizlerle ziyaretçilerine benzersiz kalitesini sunmaya devam edecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yandex.Metrica