Başakşehir’de söyleşiler sürüyor

Başakşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından düzenlenen söyleşi programları “Şiir ve Hayat” konulu Nurullah Genç söyleşisi ile devam ediyor.

Ekonomi profesörü olsa da kamuoyunun daha çok “Yağmur, Çiçekler üşümesin, Uzaktan uzaktan” gibi sevilen şiirlerive romanlarıyla bildiği, Türkiye Diyanet Vakfı’nın Naat-ı Şerif Büyük ödülünün sahibi Prof. Dr. Nurullah Genç  5 Aralık Pazar günü saat 19.30 ‘da Başakşehir Kültür Merkezinde  şiirin ve hayatın tartışılacağı söyleşisiyle sevenleriyle samimi bir sohbette buluşuyor.

Ne zaman, nasıl sona ereceği bilinmeyen hayat yolunda, hak ile batıl arasında yalpalaya yalpalaya , kah o yana kah bu yana düşerek ilerlemeye  çalışanlarla sohbet ediyorum zaman zaman diyor Engin Noyan .

İlgiyle dinlenen konuşmaları ve samimi  anlatımıyla Gönül Sohbetleri ile 09 Aralık Perşembe günü saat 14:00’de Başakşehir Kültür Merkezi’nde.

Zinde bir yaşam için alternatif yöntemler üzerine araştırma ve dikkat çekici eserleriyle dünya çapında bilinen akademisyen Ahmet Maranki, uzun yıllar boyunca sürdürdüğü çalışmalardan edindiği bilgi ve deneyimlerini  paylaşacağı ilgiyle izlenecek bir söyleşiye imza atacak. Maranki, söyleşiye katılan konuklarına ömür boyu dinç kalabilmenin, hastalıklardan, stresten uzak, sağlık ve huzur dolu bir yaşam sürmenin yollarını açıklayacak.

Sağlıklı Düşün, Sağlıklı Beslen, Sağlıklı Yaşa konulu söyleşi programı ile 10 Aralık Cuma günü saat 14:00’de Bahçeşehir Muhsin Ertuğrul Tiyatrosu’nda keyifli ve sağlıkla dolu bir gün sizi bekliyor.

HABER : Başakşehir Belediyesi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yandex.Metrica