Onur Group Market Deposite Alışveriş Merkezinde Açıldı

Onur Group Market Deposite Alışveriş Merkezi’nde açıldı. Başakşehir de hızla yayılan marketler zincirine katılan Onur Group Market Başakşehir li için yabancı değil. Başakşehir in ilk yıllarında Başakşehir de hiç market yok iken Başakşehir li ikitelli köy içinde bulunan Onur Group markete gider, alış verişini oradan yapardı. Onur Group Market o yıllarda İkitelliden Başakşehir etaplara servis de kaldırırdı, daha sonra Başakşehir de marketlerin açılması ile servisler kaldırıldı. Deposite Alışveriş Merkezi’nde hizmete başlayan Onur Group Market fiyatı ve kalitesi ile farklı olduğunu gösterme yolunda inşallah böyle devam eder.

Bizlerde alışverişimizi gönül rahatlığı ile yaparız. Onur Group marketten sürekli etaplara servis düzenlenmektedir. Ayrıca marketin önünden hareket eden Deposite servislerinden de yararlanabilirsiniz. Onur Group marketin Başakşehir halkına hayırlı olması dileği ile işletmecilerine de hayırlı kazançlar dileriz.

Websitesi : http://www.onurgroup.com

4 thoughts on “Onur Group Market Deposite Alışveriş Merkezinde Açıldı

  1. Vatan caddesinden veya fındıkzadeden depositeye nasıl gelebilirim onur markete? 78 numaralı hatla gelsem nerede ineceğim* bilgi verirseniz sevınırım. teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yandex.Metrica