Ekmek Deyince Akla Ekmekçi Geliyor!

Başakşehir‘de hizmet veren Ekmekçi, hiç şüphe yok ki ekmek dendiğinde akla ilk gelen yerdir. Ekmek ve diğer tüm ürünlerinin kalitesi ve temizliği ile de Başakşehir’de önemli bir marka olan  Ekmekçi, güler yüzlü personeli ile de gelenlerin beğenisini kazanmayı, ayak alışkanlığı yaratmayı başarıyor.  Ekmekçi, ekmeğin de adını değiştirdi, Ekmekçi’den ekmek alalım şeklinde söylenir hale geldi. Ekmekçi’ye tüm personeli ile birlikte hizmetlerinin ve başarılarının devamını diliyoruz.
8 thoughts on “Ekmek Deyince Akla Ekmekçi Geliyor!

 1. Ekmekçi’nin Sütlü Tatlılarına Pastalarına Özellikle eklerine ve tahinli çöreğine bayılıyorum.

  Ekmek çeşidi olarak çok zengin ürün yelpazesine sahip. Ekmekçiye her gittiğimde çeşit ekmeklerin üzerindeki ürün içeriklerini okuyorum ekmek çeşidi çok olduğundan dolayı hepsini okumam mümkün olmuyor. Böylece damak zevkime uygun olan ekmeği seçiyorum içeriklerinde ekmeklerin hem nelere iyi geldiğini hemde içinde neler bulunduğu yazıyor. Ekmeğe lezzet lezzete sağlık kattık. Ekmekçi’nin sloganı gerçektende öyle yapmışlar ürün özelliklerini okuyunca daha da çok anlaşılıyor. 🙂

  Zeytinli baget ve ruşetmli ekmek vaz geçemediğim ekmeklerden. Zeytinli baget o kadar güzel ki tam benim damak zevkime hitap ediyor. İçinde baharatları, yeşil ve siyah zeytinle birleşince o kadar leziz bir şey ortaya çıkmışki. Ruşeymli ekmeğide doğanın atın mucize sırrı olarak geçiyor. Kalp hastaları için ve sağlıklı yaşam için mutlaka yenilmesi gereken bir ekmek.Biz genellikle evde kepek ve çavdar ekmeğinin yerine ruşeymli ekmek yiyoruz.

  Ürün Kalitesinden ödün vermiyorlar ve çok uygun fiyata satıyorlar bence mutlaka tatlılarını, pastalarını ve çeşit ekmeklerini denemelisiniz.

  Bu kadar yorum ve övgü yaptım, bence ekmekçi bundan daha fazlasını hakkediyor. Çünkü verdiğimiz şeylerin hakkını veriyor.

  Bir gün fınırınız ziyaret edip üretim yerinizi gezmek istiyorum. Eminim çok temiz hijyedir.

  GAMZE

 2. @zehra

  Bence ekmekçi başakşehirde ki en iyi ekmek yapan yer.. Akşam işten çıktığımız zaman ekmekçinin misstanbul çarşıdaki şubesinden ekmek alıyoruz. ve saatin 19:00 olmasına rağmen sıcacık ekmek alabiliyoruz:) el yakıyor :)) bayat falan ekmek satmaz ekmekçi hem adı üzerinde EKMEKÇİ adamların işi 7/24 saat ekmek yapmak:))

 3. Fırın programı fırınlara özel program fırında yatıp kalkarak yazılmış bir program servis, stok, personel, üretim, tezgâh, masraf gibi hesapları 15 dakikada alabilmektedir dediğim gibi 1992 de fırında rına özel yazılmış ve bugüne kadar geliştirilmiştir… Tezgâhta 47 ve daha fazla ürün hesabı alabiliyor… Hepsi kasada toplanıyor merkezimiz mersindeyiz mersin-adana -Antalya-Kayseri-Alanya k.Maraş. Seçkin firmalar kullanıyor, programı uzaktan yollayıp kuruyoruz eğitimi-desteği-kurumu ücretsizdir… Arayın görüşelim… 535 574 85 35

 4. bence gayet güzel bi yer. mesela ben vadinin karşısından alıyorum hem insanları sıcak hemde ekmekleri 😀 😀

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yandex.Metrica