Bizim Taksi

Başakşehir’i takibe devam ediyoruz. Sitemizin sürekli takipçisi olan Bizim Taksi esnafı bizleri bir pazar günü duraklarına davet ederek çalışmaları hakkında bilgi vermişlerdir. Başakşehir’de hem ekmek paralarını kazandıklarını hem de Başakşehir halkına hizmet etmekten mutlu olduklarını belirten Bizim Taksi durağının şoförleri, eksiklerinin kendilerine iletilmesinin kendilerine yardımcı olmak anlamına geleceğini belirterek Başakşehir Takipte sitesinin kendilerini sürekli takip etmelerini ve sitemiz aracılığı ile eleştirilerin iletilmesini istemişlerdir. Biz de Bizim Taksi esnafına hayırlı işler dileği ile yolları açık, kazançları bereketli olsun diyoruz.

Tel: 0212 – 488 05 10 / 0538 – 988 40 85 / 0555 – 613 78 68
2 thoughts on “Bizim Taksi

  1. sizin taksilerinizden biriyle yolculuk ederken cep telefonum düştü hangi taksiniz oldugunu bilmiyorum.6700Classic siyah tuşları kırık içinde hafıza kartı var hat yok bulursanız Başakşehir Burç Kolejine ulaşın lütfen…

  2. Bahsettiğiniz telefon ile ilgili bizim taksı yöneticileri ile irtibata geçildi sizin telefonunuzu burç koleji güvenliğine teslim ettikleri bilgisi alındı.Başakşehirtakipte site yönetimi.teşekkür ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yandex.Metrica