Kayeşehir 5.Geleneksel Futbol Turnuvasının 3.Grup Maçları Oynandı.

Kayeşehir 5.Geleneksel Futbol Turnuvasının 3.Grup Maçları Oynanıyor.

Merkez Kayaşehir Spor ile TOKİ Emlak Yönetim işbirliği ile düzenlenen turnuvanın 3.grup maçları bugün oynanan maçlarla tamamlandı.Gençlerin kardeşlik havası içinde oynadıkları maçlarda milli sporculara taş çıkartırcasına performans sergileyen gençler finale gitme yolunda ter döktüler. Gençlere başarılar diliyoruz.

MAÇ İLE İLGİLİ GÖRÜNTÜLER,PUAN CETVELİ VE YARI FİNALE ÇIKAN TAKIMLAR HABERİN DEVAMINDA

BaşakşehirTakipte Özel Haber

3.BÖLGE – 7.BÖLGE
2-BÖLGE – BAŞAKŞEHİREVLERİ-4
4.BÖLGE – 15.BÖLGE
4.BÖLGE – 15.BÖLGE
05.BÖLGE
01.BÖLGE

16.BÖLGE – BAŞAKŞEHİREVLERİ-2
BAŞAKŞEHİREVLERİ-1
6.BÖLGE

6.BÖLGE

9.BÖLGE – 10.BÖLGE
KAYAŞEHİR 5.GELENEKSEL FUTBOL TURNUVASI
3.GURUP MAÇLARI
3.BÖLGE SEDEDEF SİTESİ 67.BÖLGE FİRUZE SİTESİ 10
KARŞILAŞMA SAATİ : 07.05.2017 SAAT 10.00 – 11.00
EKREM KUTLUHANYUSUF EMİRHAN GÜNER
ATİLLA TETİKOĞUZHAN AYKUT
MERT YİĞİT AKDELENBERAT AKBURAK
FARUK KOÇANIL FURKAN TEPEDELEN
SELİMHAN NUROĞLUEMİRHAN TALANCI
EFE KESKİNMUSTAFA ARSLAN
BARIŞ ŞENOLBERAT GÜNEŞ
VOLKAN KOBERENES ÖZSOY
RAŞIT KATMERMETEHAN GÜL
 HÜSEYİN BATUDEL
 ERDİ SAVAŞ
 EBUBEKİR ARICAN
GOLLER:Atilla-3 / Selimhan-1 / Efe-1 / Barış-1GOLLER: Berat-3 / Anıl-1 / Emirhan-2 / Berat-3/Enes-1
KAYAŞEHİR 5.GELENEKSEL FUTBOL TURNUVASI
3.GURUP MAÇLARI
2.BÖLGE OLTU SİTESİ 8BAŞAKŞEHİREVLERİ-44
KARŞILAŞMA SAATİ : 07.05.2017 SAAT 11.00 – 12.00
M.BURAK YİĞİTDAVUT
ÖMER ÖZDEMİRYUSUF
MUSTAFA CÖRÜTNECMETTİN
SEMİH CANBAZSUAT
ENES ARABACIBUĞRA
FURKAN YAVUZABDULLAH
A.BUĞRA TEMİZHASAN
SALIH YAVUZFURKAN
MUHAMMED KHAROVAHMET EMİR
KEREM ÇINARMURAT
BERAT BİLGİN 
AHMET E.SAĞIROĞLU 
MAHMUT PİÇKİN 
AHMET MİRAÇ 
GOLLER: Semih-2 / Enes-1 / Furkan-1 / Buğra-4GOLLER: Yusuf-1 / Suat-1 / Buğra-2
KAYAŞEHİR 5.GELENEKSEL FUTBOL TURNUVASI
3.GURUP MAÇLARI
15.BÖLGE İNCİ SİTESİ 34.BÖLGE MERCAN SİTESİ6
KARŞILAŞMA SAATİ : 07.05.2017 SAAT 12.00 – 13.00
HAMZA BYRAKTARAHMET YAİN GÜRÜZ
BUĞRA BALCIMUSTAFA DEMİRTAŞ
NECDET MERT ÖZKARASEMİH PEKMEZ
TAYYİP MOONLAFURKAN ÇELİK
İBRAHİM AYDINARDA AYTAÇ
EMİN BAYIRYAŞAR ÇETİN
B.AHMET GÖKSOYEYÜP ATEŞ
MUHAMMED AKGÜÇYUSUF ESAT ÖZDEMİR
HAKTAN BEYKOÇGÖRKEM DEVECİ
ERDEM AKINEMİN ATMER
M.VELİ ERDOĞANYUŞA EMİR ÇİFTLİKÇİ
 KAAN ERDEM BEYHAN
GOLLER: Buğra-1 / Muhammed-2GOLLER: Furkan-2 / Eyüp-3 / Yusuf-1
KAYAŞEHİR 5.GELENEKSEL FUTBOL TURNUVASI
3.GURUP MAÇLARI
5.BÖLGE ELMAS SİTESİ 31.BÖLGE AKIK SİTESİ3
KARŞILAŞMA SAATİ : 07.05.2017 SAAT 14.00 – 15.00
YUSUF EGEMEN ALAKYUSUF KANBER
SÜLEYMAN GÖKMAĞARAYUNUS EMRE IŞIK
UMUT CAN SEZGİNMUHAMMED KULAKSIZ
TAHA YASIN UZUNALEMİR ALİ DENİZ
UMUT AKALMELİH YILMAZ
MUHAMMED YUSUF OLCAYYUNUS EMRE UNSAL
MUHAMMED HAMZA GÜRÜZEMİRHAN YIRTICI
BÜNYAMİN DEDE 
İBRAHİM ENES 
KEREM TOĞUŞLU 
EMİR GÜR 
YUSUF ARDA ÇİÇEK 
AHMET HASAN KURBAN 
MÜCAHİT TAHA BEKTAŞ 
GOLLER: Yusuf-2 / Muhammed 1GOLLER: Muhammed-1 / Yunus-1 / Yunus-1
KAYAŞEHİR 5.GELENEKSEL FUTBOL TURNUVASI
3.GURUP MAÇLARI
16.BÖLGE KEHRİBAR SİTESİ3BAŞAKŞEHİREVLERİ-21
KARŞILAŞMA SAATİ : 07.05.2017 SAAT 15.00 – 16.00
AHMET ERDEM SAYLIFAİK YAĞIZ ESER
OĞUZHAN AKDAŞUBEYD ÇİÇEK
YASİN ERTUĞRULTALHA SOYLU
GÜNGÖR BARAN BAKIRHAYNB USTARHANOV
BERAT ASAF ÖZCANMUHAMMED ÇORKACI
MERT GÜMÜŞSOYYUSUF ÖZTÜRK
DERAMAN KARATARFATİH POLATOĞLU
CİVAN MUHAMMED AKTANOĞLUEMİR TEKEŞ
ÇAĞATAY MURAT TATUDİL 
BERAT KARTOP 
KADİR KARTOP 
GOLLER: Baran-1 / Derman-2GOLLER: Muhammed-1 
KAYAŞEHİR 5.GELENEKSEL FUTBOL TURNUVASI
3.GURUP MAÇLARI
6.BÖLGE YAKUT SİTESİ3BAŞAKŞEHİREVLERİ-17
KARŞILAŞMA SAATİ : 07.05.2017 SAAT 16.00 – 17.00
M.YUSUF MEMURATİLLA İŞÇİ
ADEM ÇOBANONUR YILDIZ
POLAT KURBANZEYNEL AHMED ŞAHİN
TALHA BAYSAYUSUF YILMAZ
HASAN GÖRCEĞİZFURKAN MİRLAY
EMRE ATASOYVELİ TEKEŞ
SEFA KEZERMUSTAFA ÖZKAYA
FARUK TURANAGAH KSETAŞ
 YAĞIZ ÇENGEL
 ABDULLAH YÜZÜK
GOLLER: Emre-1 / Adem-2GOLLER: Agah-1 / Furkan-1 / Yusuf-1 / Mustafa-1 
Veli-2 / Zeynel-1
KAYAŞEHİR 5.GELENEKSEL FUTBOL TURNUVASI
3.GURUP MAÇLARI
9.BÖLGE ZÜMRÜT SİTESİ910.BÖLGE OPAL SİTESİ2
KARŞILAŞMA SAATİ : 07.05.2017 SAAT 17.00 – 18.00
MUSTAFA TÜZELEFE GÜNDOĞAN
SEMİH EKMEKÇİFURKAN ŞEKİL
BERKAN BİLGİNRAMAZAN YAVUZ
BEDİRHAN KULARDA BUDAL
YASIN FIRATİSHAK FİLİZ
TALHA ÖZİŞÇİSÜLEYMAN ACAR
MEHMET ALİ DEMİRİLYAS BEALTOSRAY
NİYAZI AVCILAREREN KAVUN
İSMAİL BOZANSABRİ KARTAL
MEHMET EMİN DEĞİRMENCİCANBERK GÜNCÜ
KAAN OGANGÜVEN ACAR
 ALİHAN BALCI
 YUNUS EMRE AĞRICAL
 MEHMET DOĞRU
GOLLER: Yasın-3 /Mehmet-1 /Mustafa-3
Niyazı-1 / Bedirhan-1
GOLLER: Arda-1 / Yunus-1

VİDEO GÖRÜNTÜLERİ

3.BÖLGE – 7.BÖLGE

2.BÖLGE – BAŞAKŞEHİREVLERİ-4

4.BÖLGE – 15.BÖLGE

01.BÖLGE – 05.BÖLGE

16.BÖLGE – BAŞAKŞEHİREVLERİ-2

BAŞAKŞEHİREVLERİ-1 – 6.BÖLGE

10.BÖLGE – 9.BÖLGE

6 thoughts on “Kayeşehir 5.Geleneksel Futbol Turnuvasının 3.Grup Maçları Oynandı.

  1. Muhammed haberleri okursan ELMAS sporun kimle oynayacağının bugün belli olacağını görürsün.Teknik bir nedenle bir maç tekrarlanıyor.yenen sizinle oynayacak.Bu akşam tüm ELMAS spor gelin rakibiniz olacak takımları izleyin.BaşakşehirTakipte ailesi olarak başarılar diliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yandex.Metrica