Başakşehir’in Yeni Kaymakamı Kazım Tekin.

Başakşehir’in Yeni Kaymakamı Kazım Tekin.
Başakşehir’in Yeni Kaymakamı Kazım Tekin.

Devir teslim 21 Eylül tarihinde yapılacaktır.

Başakşehir Kaymakamı Fatih Kocabaş, Balıkesir Vali yardımcılığına atandı. Fatih Kocabaş’ın yerinede İstanbul Vali yardımcısı Kazım Tekin Atandı.

Başakşehir Kaymakamlığı görevine geçtiğimiz yıl gelen Fatih Kocabaş, 3 Eylül tarihinde Resmi Gazete’de İçişleri Bakanlığı’na ait vali yardımcılıkları, kaymakamlık ve bazı kurumlarda yapılan atama kararı gereği Balıkesir Vali Yardımcılığına atandı.

fatihkocabasEski Kaymakam Fatih Kocabaş.

İçişleri Bakanlığı’na ait vali yardımcılıkları, kaymakamlık ve bazı kurumlarda yapılan atama kararları, Resmi Gazete’de yayımlandı. İçişleri Bakanlığının 2014/1032 sayılı kararına göre Başakşehir Kaymakamı Fatih Kocabaş Balıkesir Vali Yardımcılığına, Başakşehir Kaymakamlığına ise İstanbul Vali Yardımcısı Kazım Tekin atandı.

 KAZIM TEKİN KİMDİR

kazimtekinYeni Kaymakam Kazım Tekin

1963 yılında Nevşehir ili Avanos ilçesinde doğdu. İlkokulu Avanos Paşalı Köyünde, ortaokul ve liseyi Kayseri’de okudu. Anakara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Uluslar arası İlişkiler bölümünden 1987 yılında mezun oldu. Yüksek Lisans öğrenimini Gazi Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümünde ve Exeter Üniversitesi (İngiltere) Public Administration (Kamu Yönetimi) bölümlerinde tamamladı. 2005 yılında Amerika’da üç haftalık Federal Hükümet ve Eyalet Hükümetleri konulu Uluslararası Liderlik Programına katıldı. Yine aynı yıl Tayvan’da bir ay süreli “Ülke Kalkınması” konulu eğitim programına katıldı.

 1989-1992 yılları arasında Kaymakam Adaylığı stajını tamamladı. 1990-1991 de İngiltere’de meslek stajı yaptı. Sırasıyla Adana ili Feke Kaymakamlığı, Elazığ ili Karakoçan Kaymakamlığı, Bitlis Vali Yardımcılığı, Kastamonu ili Tosya Kaymakamlığı, Ankara ili Kazan Kaymakamlığı, Ankara ili Haymana Kaymakamlığı görevlerinde bulundu.

Haber kaynağı 212 Haber.


One thought on “Başakşehir’in Yeni Kaymakamı Kazım Tekin.

  1. İstanbul Kayaşehir Özel Uğur Kurs ve Etüt Merkezi İlçe Milli Eğitim tarafından desteklenmekte ve korunmaktadır. Ruhsatsız küçük bir büfeye bile müsade edilmez iken 1200 öğrencili ruhsatsız kaçak kurs ve etüt İstanbul’un merkezinde pervasızca işletiliyor. Ve yetkili devlet kurumları seyirci kalıyor. Acaba ne gibi çıkarları var bilemiyoruz. Ama kanunsuz bir durum olduğu kesindir. Devletten maaş al ve devletin kanunlarını uygulama ve görevi kötüye kullan. Bu durumu vatandaşlar olarak kabul etmiyoruz ve kamuoyuna duyuruyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yandex.Metrica