Kayaşehir Polis Karakolunda Patlama

Kayaşehir polis krakolunda meydana gelen patlamada yoldan geçen bir kişi yaralandı.

patlama
Kayaşehir’de Patlama

Kayaşehir Polis Merkezi Amirliği binasının çevresinde meydana geldi. İddiaya göre, karakol binasının 100 metre gerisinde bulunan bir çöp poşetinde ilk patlama meydana geldi. Patlamanın hemen ardından karakolun yan duvarında ikinci bir patlama meydana geldi. Olay esnasında yoldan geçen bir kişi, patlamanın şiddetiyle yere düşerek hafif yaralandı.

Patlama sonrası karakol önündeki tabelada ve yoldan geçen bir arabada hasar meydana geldi. İhbar üzerine karakol önüne çok sayıda polis, itfaiye ve sağlık ekibi sevk edildi. Olay yerine gelen sağlık ekipleri yaralı kişiyi ambulansla hastaneye kaldırdı. Polis ekipleri de patlamanın meydana geldiği yeri güvenlik şeridine aldı. Güvenlik önlemi alan polis ekipleri, Kayaşehir Polis Merkezi Amirliğinin bulunduğu caddeyi de kısa süreli olarak trafiğe kapattı.

İhbar üzerine olay yerine gelen polis ekipleri, patlamanın meydana geldiği karakol önünde inceleme yaparak delil topladı. Patlamaya neden olan patlayıcının türüyle ilgili herhangi bir bilgi verilmedi.

Kayaşehir Polis Merkezi Amirliği önünde meydana gelen patlamaların ardından, olay yerine çok sayıda polis ekibi sevk edildi. Patlamayı gerçekleştiren henüz kimliği belirsiz kişilerin yakalanması için geniş çaplı çalışma başlatıldı. Şüphelilerin yakalanması için yapılan çalışmalara polis helikopteri de havadan destek verdi.

DHA

kayasehir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yandex.Metrica