Başakşehir’de bilgi günden güne büyüyor

DSC00010

Başakşehir Belediyesi ilçe çocuklarına derslere yardımcı etütleri, sanatsal kursları ve eğitici/eğlendirici kulüp aktiviteleriyle; raflarında binlerce kitabın yer aldığı kütüphaneleriyle, bilgisayar laboratuvarlarıyla  hizmet veren bilgievlerine yenilerini eklemeye devam ediyor.

 Başakşehir’in en büyük mahallelerinden biri olan Güvercintepe Mahallesinde hizmet verecek bu iki yeni bilgievinin açılışını Başakşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal ile beraber ekranların sevilen yüzü Kenan Işık ve başarılı tiyatro oyuncusu Cengiz Küçükayvaz yapacak.

İlk kuruluşundan bu yana 12.000 bin öğrencisini bünyesinde barındıran Bilgievlerinde 8-14 yaş grubundaki çocukların, okuldan arta kalan zamanlarını daha verimli geçirebilmeleri için izcilik, tiyatro, resim, ebru, keman, gitar, bağlama, ney, piyano, satranç gibi pek çok branşta uzman eğiticiler nezaretinde ücretsiz eğitim imkânı sunuluyor.

16 Şubat 2013 Cumartesi günü Bilgievleri’ne yeni katılacak olan Güvercintepe Bilgievi açılışı saat:14.00’da, Akif İnan Bilgievi açılışı ise saat: 15.30’da kendi binalarında yapılacak.

Yeni açılacak Bilgievleri Başakşehir’lilere hayırlı olsun.

B-T
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yandex.Metrica