Başak mahallesi muhtarlığı yeni binasında hizmete giriyor.

Başakşehir Başak Mahallesi muhtarlık binası nihayet kendi yerinde hizmet giriyor. 10 Haziran Cuma günü Saat 15.00’da, açılışı yapılacak yeni binasındaki törene tüm Başak Mahallesi sakinleri davetlidir. Başak mahallesi muhtarı Ömer OZKAN; yeni muhtarlık binasının, Başakşehir belediye başkanı Sayın Mevlüt UYSAL beyin özel çabaları ile yapıldığını belirterek yeni yapılan yerde hizmetin daha kaliteli olacağını ve halkımızın bundan sonra değişik yerlerde muhtarlık hizmeti almayacağını belirtmiştir.

Yeni açılacak muhtarlık binasının açılış töreninde herkesi beklediklerini belirterek belediye başkanı Sayın Mevlüt UYSAL beye teşekkürlerini iletmiştir.

Bizde basaksehirtakipte ailesi olarak muhtarlık binasının başak mahallesine hayırlı uğurlu olmasını diliyoruz.

BAŞAK MAH.YENİ MUHTARLIK ADRESI : 5 Etap Ertuğrul Gazı Cad. No: 22/3 Şeyh Şamil Camii yanı FEM ve ANAFEN Dersanesi arkası .

BAŞAKŞEHİR

 

Başak Mah. Muhtarlık Binası.Açılıştan birgün önce ziyaret ettiğimiz muhtarlık binasında yarınki açılış için ( 10.06.2011 Saat : 15:00)  hummalı bir çalışma var.

Başak Mah. muhtarlığı 5.Etap Şeyh Şamil Camii yanında, FEM ve ANAFEN dersanesinin de arka tarafında bulunmaktadır.

Başak Mah. muhtarımız Sayın Ömer ÖZKAN, açılıştan birgün önce muhtarlık binasının mobilyaları hazırlanırken bize yeni makamında ilk pozunu vermiş oldu.Kendilerine teşekkür eder, yeni yerlerinde hayırlı hizmetler yapmalarını yüce Allahımızdan dileriz.

Başak Mah. Muhtarlığının ilk misafirleri.

Başak Mah. sakinlerine bu bankoda hizmet verilecek.Düzenlenirken aldığımız bu görüntüler hizmete girince çok daha farklı olacaktır.

Başak Mah. Muhtarı Sayın Ömer ÖZKAN

 

 

One thought on “Başak mahallesi muhtarlığı yeni binasında hizmete giriyor.

  1. Merhaba! Ben sezen basaksehır 4 etap 1 kısım da oturuyorum bir yerde kımlıgımı düşürdüm evde bulamıyorum muhtarlığa bırakan oldu mu? Acaba yardım edersenız sevınırım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yandex.Metrica