İstanbul Etiler’de patlama

İstanbul Etiler’de meydana gelen patlamada 7 kişi yaralandı. İl Sağlık Müdürü Dokumacı yaralılardan 2’sinin durumunun ağır olduğunu belirtti.

Alınan ilk bilgilere göre, Etiler Polis Meslek Yüksek Okulu ve Ak Merkez yakınındaki Koç Köprüsü’nün altında bulunan geçitte bir patlama meydana geldi. Patlama üzerine olay yerine polis ekipleri ve ambulansalar sevk edildi.

Patlama sonucu 1’i polis 7 kişinin yaralandığı, yaralılarından birinin bacağının koptuğu öğrenildi.

İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu, Beşiktaş’ta meydana gelen patlamada 7 yaralı olduğunu, ancak yaralıların hayati tehlikelerinin bulunmadığını bildirdi.Olay yerinde ikinci bir şüpheli paket bulunduğu ve polisin bu paket üzerinde durduğu belirtildi.

Patlayıcının, zaman ayarlı ve parça tesirli ses bombası olduğu tahmin ediliyor. Patlama alanında polisin araştırmaları sürüyor.

Patlama yerinde ikinci bomba araştırılıyor

Etiler’de bir köprü altında meydana gelen patlama yerinde ikinci bomba araştırması yapılıyor. Polis ekipleri, herhangi bir olumsuzluğun yaşanmaması için olay yerinde toplanan vatandaşları bölgeden uzaklaştırdı.

Etiler’de iş ve servis trafiğinin yoğun olduğu saatlerde maydana gelen patlamada 1’i ağır 7 kişi yaralandı. Durumu ağır vatandaşın bacağının koptuğu patlama, 09.00 sıralarında meydana geldi. Patlamanın oldukça şiddetli olduğu ve uzak mesafelerden de duyulabildiği aktarıldı. Yaralılar çeşitli hastanelerde tedavi altına alındı. Patlamanın, zaman ayarlı ve parça tesirli ses bombası olduğu tahmin ediliyor. 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yandex.Metrica