Başakşehir’li Hakkını Arıyor. Uygulaması Yetkililerin Elinde

Başakşehir Sular Vadisinde yapılan WC’ler neden kapalı. Sitemize şikâyetini ileten Başakşehir’li başına geleni şöyle anlatıyor. Geçen akşam Başakşehir sular vadisinde eşofmanlarımı giyerek yürüyüşe çıktım modern vadide yürüken WC ihtiyacım oldu modern vadinin bu eksiğinin olabileceğini hiç aklıma getirmeden WC lere gittiğimde kapalı olduğunu gördüm daha sonrası benim hayatımın en büyük işkencesi oldu. Bunu yetkililere iletirimsiniz diye bize mail atan Başakşehir’li isterlerse vadi de kapansın oldu olacak diyerek serzenişte bulunuyor. Bize gelen bu mail den sonra arkadaşlarımız yerinde görmek için bahsedilen WC için vadiye gittiler ve kapalı olduğunu gördüler. Bizimde bir fikrimiz var Sular vadisinde WC lerin kapalı olması hiç ama hiç hoş değil. Yetkililere önemle duyurulur.

Sizlerde duyurmak istediklerinizi bize yollayın sitemizde yayınlayalım.

Her şey Başakşehir İçin.

3 thoughts on “Başakşehir’li Hakkını Arıyor. Uygulaması Yetkililerin Elinde

  1. Ben güzelim vadide gezerken WC ihtiyacım geldi diye evemi gidicem.Yetkililerin acil açmaları lazım hiç yakışmadı vadiye.

  2. Tam isabet bizlerde vadide gezerken bu sıkıntıyı yaşiyoruz.Vadi gibi bir yerde bu eksik olmmamalı.

  3. BENDE HAKKIMI ARYIM O ZAMAN 1.ETAPTA OTURUYORUM YOLA BAKAN KISIM YANI GGOÇMEN KONUTLARININ KARSISINDA KALAN BOLUMDE CADDEMIZ COK GUZELDI SONRA TUHAF YOL SEKLINDEN KAYNAKLANAN KAZALAR OLDU BIR KERESINDE BENDE YAPIYORDUM AZ DAHA YOLU DEGISTIRDILER IYI GUZEL AMA HARAP BIR SEKILDE BIRAKTILAR DIREKLERLER YERLERDE CUKURLAR ACIK BELEDIYE BASKANI LUTFETSEDE AYLARDIR PERISAN OLAN CADDEYE EL ATSA..SAYGILARIMLA

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yandex.Metrica